Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bahçede salatalık toplamak

Kahve falında bahçede salatalık toplamak onların sorunlarını çözmek için elinden gelen herşeyi yapacağına, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük zararlar edeceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, bir anda yükseleceğine, eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine delalettir.

Kahve falında bahçede salatalık toplamak gördüyseniz:

  • Diplomatik yolları kullanırsanız karlı çıkarsınız.

Kahve falında bahçeden salatalık topladığını görmek her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine yorulur.

Kahve falında bahçede salatalık toplamak her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine tabir olunur.

Kahve falında bahçeden salatalık toplamak büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine delalettir.

Kahve falında bahçeden salatalık yemek bol para kazanacağına, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına inanılır.

Kahve falında bahçede salatalık görmek deyim yerindeyse falı kapatan kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, dertlerin ve endişelerin son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında salatalık bahçesini görmek güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine inanılır.

Kahve falında bahçeden salatalık koparmak herkesin rahat edeceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeşil salatalık bahçesi görmek kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına, gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.