Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kardeşinin korktuğunu görmek

Kahve falında kardeşinin korktuğunu görmek üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına, geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine rivayet eder.

Kahve falında kardeşinin korktuğunu gördüyseniz:

  • Hedeflerinizde daha gerçekçi olmanız gerektiğini size anımsatacak bir durumla karşı karşıya gelebilirsiniz.

Kahve falında kardeşinin korktuğunu görmek helal rızık elde edeceğine ve iş konusunda sıkılmayacağına, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine yorulur.

Kahve falında yılandan korkmamak fırsatların daha büyük getirileri olacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine inanılır.

Kahve falında eşinin korktuğunu görmek kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine rivayet eder.

Kahve falında kor ateşi söndürmek fırsatların elden kaçacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında korkarak yüzmek sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına inanılır.

Kahve falında kor demir görmek çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine delalettir.

Kahve falında merdivenden korkarak inmek şanslı günlerin kapıda olduğuna, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına delalet eder.

Kahve falında kor ateş tutmak kaybetmeyi göze alamayacağına, sermayesini riske etmeyeceğine, zor bir durumdan kurtulduktan sonra Allah’a şükredilmesi gerektiğine alamet etmektedir.