Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ice tea görmek

Kahve falında ice tea görmek kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına ve her açıdan şanslı bir döneme gireceğine, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, hasta olan kişilerin hastalıklarını Allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, rahat şekilde geçineceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, huzur ve şifa bulacağına, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine tabir olunur.

Kahve falında ice tea gördüyseniz:

  • Sürekli fikir değiştirmeniz veya farklı farklı şeylerle uğraşmanız çevrenizden bazı kişileri rahatsız edebilir.

Kahve falında ice tea görmek elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında tetanoz olduğunu görmek kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, zorluklarının biteceğine, kazanca kavuşacağına delalettir.

Kahve falında teyyare böceği görmek ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Kahve falında tetris görmek sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tevbe suresi görmek amaçların gerçekleşmeyeceğine, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine inanılır.

Kahve falında teheccüd namazı kılmak işinden ve ekmeğinden olacağına, kazancının çoğalacağına ve rızkının genişleyeceğine yorulur.

Kahve falında tehlil getirmek ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına delalet eder.

Kahve falında tetanoz aşısı görmek rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, sorunlarının sürekli artacağına işaret etmektedir.