Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dükkan görmek

Kahve falında dükkan görmek ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, sadece falı kapatan kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, hayat boyu desteği olacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine yorulur.

Kahve falında dükkan gördüyseniz:

  • Başkalarının görev veya sorumluluklarını almamaya özen göstermelisiniz.

Kahve falında kuruyemiş dükkanı görmek sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine işaret eder.

Kahve falında dükkanını satmak sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında saatçi dükkanı görmek yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine ve hiçbir ihtiyacının da kalmayacağına, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında dükkan devralmak herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, tabiri caizse can bulacağına rivayet eder.

Kahve falında dükkan büyütmek hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dükkan kapısı görmek alkış alacağına ve itibar göreceğine, eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına delalet eder.

Kahve falında kuru temizleme dükkanı görmek takdir edilen kişi olacağına, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine inanılır.

Kahve falında dükkanı açık görmek düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına alamet eder.