Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında böceği görmek

Kahve falında böceği görmek bir sebeple işsiz kalınacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine, çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine işarettir.

Kahve falında böceği gördüyseniz:

  • Aile içinde aranızda yaş farkı bulunan kişilerle karşılaşacağınız sorunlarda alışılmadık metotlar kullanmanız gerekebilir.

Kahve falında büyük bir böcek görmek hayatının da güzellikler içinde geçeceğine, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına delalet eder.

Kahve falında böcek solucan görmek iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına işaret eder.

Kahve falında renkli uğur böceği görmek olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye alamet eder.

Kahve falında gözün içinde böcek görmek etrafındaki kişilere de yardım edeceğine, lüks şekilde yaşayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mezarda böcek görmek yaşamına renk geleceğine, tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sütün içinde böcek görmek işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, elinden gelen herşeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağızdan böcek çıkarmak yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına inanılır.

Kahve falında başkasının böcek öldürdüğünü görmek onun yolundan ayrılmayacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine tabir olunur.