Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmız görmek

Kahve falında kırmız görmek varsa tüm borçlarını ödeyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağına, işlerinin açılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına, ferah bir eve geçileceğine, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, borçlarının artacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, büyük bir boşluğa düşeceğine, bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kırmız gördüyseniz:

  • Sinir gerilimlerinizi kontrol altında tutmaya çalışmalısınız.

Kahve falında kırmız etek görmek kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, görülen erkeklik organının küçük olmasın ise, borcunun çok olacağına işarettir.

Kahve falında kırmız gül görmek makbul olandan vazgeçmeyeceğine, de sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına alamet eder.

Kahve falında kırmız et görmek fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kırmız kurdele görmek çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına veya iş değiştireceğine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kırmız halı görmek birçok engelin aşılacağına, herkesin takdirini toplayacağına rivayet eder.

Kahve falında kırmız mercimek görmek girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına inanılır.

Kahve falında kırmız toprak görmek kıdem atlayacağına, devlete hizmet etmeye işarettir.

Kahve falında kırmız sütyen görmek eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına işarettir.