Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ormana görmek

Kahve falında ormana görmek Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yersiz yere suçlanacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine, iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, akabinde de acı çekerek vefat edeceğine, mali anlamda rahatının yerinde olacağına, insanların hayır dualarını alacağına delalettir.

Kahve falında ormana gördüyseniz:

  • Belli konularda fazlasıyla gayret gösterdiniz ya da üzerinize düşeni veya gerekli olanı yaptınız.

Kahve falında orman temizlemek rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına delalet eder.

Kahve falında ormanda birini aramak çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, ne yöne gideceğine alamet eder.

Kahve falında orman yangın söndürmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ormanda top oynamak sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ormanda birinden kaçmak işi ne olursa olsun severek çalışacağına, hayırla yad etmeye rivayet eder.

Kahve falında çok güzel orman görmek koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına, hayata küsecek duruma geleceğine rivayet eder.

Kahve falında orman meyveleri görmek ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ormanların yandığını görmek kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, fal sahibinin işinin gücünün rast gideceğine yorulur.