Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında türbeyi süpürmek

Kahve falında türbeyi süpürmek nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine, çalışmaların beğeni almayacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına, ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında türbeyi süpürmek gördüyseniz:

  • Rutin ya da resmi programınızın dışına çıkmalısınız.

Kahve falında türbe süpürmek başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, fal sahibine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine alamet eder.

Kahve falında türbeyi süpürmek sorunlarının her geçen gün azalacağına, sağlığının da yerine geleceğine, çok huzurlu bir duruma geleceğine inanılır.

Kahve falında türbede banyo yapmak dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına delalet eder.

Kahve falında türbeyi ziyaret etmek sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında türbe görüp dua etmek buna rağmen kazanç getireceğine, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine delalet eder.

Kahve falında türbeye gidememek iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen fal sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına işaret eder.

Kahve falında türbeye el sürmek falı kapatan kişinin suskunlaşacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine delalettir.

Kahve falında yunus emre türbesini görmek daha rahat para kazanacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkın   tı yaratacak durumlara düşeceğine inanılır.