Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karpuz fidesi görmek

Kahve falında karpuz fidesi görmek sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına, işinden geri kalacağına, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına, çok umut bağladığı bir işten yaşayacağı hayal kırıklığı neticesinde hala dik durmaya çalışacağına, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına ve her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine rivayet eder.

Kahve falında karpuz fidesi gördüyseniz:

  • Uğraşılması gereken konularla ilgili çok sayıda fikir, öneri veya teklif söz konusu olsa da, aralarından çok azı gerçekten işe yarar görünüyor.

Kahve falında karpuz fidesi görmek büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük bir zenginliğe sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında patlıcan fidesi dikmek onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına rivayet eder.

Kahve falında nar fidesi dikmek verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, bol kazanç elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında üzüm fidesi görmek afiyette giden düzeninden olacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüzünün güleceğine delalet eder.

Kahve falında lahana fidesi dikmek haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, yaşam telaşı ve para kazanma zorunluluğu nedeniyle gözünün de başka kimseleri görmeyeceğine işarettir.

Kahve falında iğde fidesi görmek yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, mutsuz ve hasta olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında fide dikmek içinin ve kafasının rahatlayacağına, çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pancar fidesi görmek hayırlı haberlere, çok istenen bir şeye sahip olunacağına ve zorlukların aşılacağına yorulur.