Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kardeşi görmek

Kahve falında kardeşi görmek parasının ve malının artacağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, vefalı bir insan olacağına, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kardeşi gördüyseniz:

  • Diğerleri işleri kendi istedikleri şekilde halletme konusunda ısrarcı olabilirler.

Kahve falında kardeşini sırtında taşımak girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine delalettir.

Kahve falında erkek kardeşini emzirmek ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına, makbul olan mallara kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkek arkadaşın kardeşini görmek aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına tabir olunur.

Kahve falında kardeşinin saçlarını görmek evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, maddi olarak çok sıkıntılı durumlara düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında kardeşi olmak kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında erkek kardeşi dövmek variyet sahibi olacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kardeşlerin evlendiğini görmek çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına rivayet eder.

Kahve falında kardeşine beddua etmek bekar kimseler için eşlerinin yabancı uyruklu olacağına, hayatı boyunca hep başarılı olacağına yorulmaktadır.