Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmızı kor görmek

Kahve falında kırmızı kor görmek huzursuzlukların sona ereceğine, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerin kapanacağına, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına delalettir.

Kahve falında kırmızı kor gördüyseniz:

  • Alışılmadık şeyler önermekten korkmayın.

Kahve falında kırmızı kor görmek başarı kaydedeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına tabir olunur.

Kahve falında sobada kor ateş görmek gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına alamet eder.

Kahve falında kor ateşte yürümek zorluğa düşeceğine, zarara uğrayacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına işarettir.

Kahve falında kor alev görmek dertlerin en kısa zamanda biteceğine, yeni yollara girileceğine inanılır.

Kahve falında kor olmuş ateş görmek işinden çıkarılacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine delalettir.

Kahve falında korkarak saklanmak hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında korkarak merdiven çıkmak o kişiyle güzel günler geçireceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına işarettir.

Kahve falında kor demir görmek planlarının gerçekleşeceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına rivayet eder.