Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaplıca görmek

Kahve falında kaplıca görmek huzurunu ve ağız tadını yitireceğine, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, rahatının ve huzurunun bozulacağına, borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, yaşanan kötü anıların silineceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, sermayesinin boşa gideceğine, işlerinin sarpa saracağına delalet eder.

Kahve falında kaplıca gördüyseniz:

  • Endişeleriniz nedeniyle yerine getirebileceğinizden fazla şeyin sözünü verebilir veya ani tepkiler gösterebilirsiniz.

Kahve falında kaplıcada balık görmek planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına delalet eder.

Kahve falında kaplıcaları görmek hayırlı olarak girilen bir işten çok zorluklar yaşanarak çıkılacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine tabir olunur.

Kahve falında kaplıcada yüzmek kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kırgınlıkların sona ereceğine yorulur.

Kahve falında kaplıca havuzunda yüzmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında kaplıca görmek bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine, hayal kırıklığı yaşamayacağına delalettir.

Kahve falında kaplıca suyu görmek sevgi göreceğine, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına işarettir.

Kahve falında sıcak kaplıca görmek çıkmaza gireceğine, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kaplıcada yıkanmak kişinin yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına ve eskisi gibi neşeli, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına tabir olunur.