Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sütün görmek

Kahve falında sütün görmek sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, büyük bir çaba gösterilmesine rağmen sorunların sürekli artacağına, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, zor günler geçirileceğine, bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına yorulur.

Kahve falında sütün gördüyseniz:

  • Kaliteye önem vermeniz gerekiyor.

Kahve falında başkasının çocuğuna süt emzirmek yalan söylemeye, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında süt içen bebek görmek sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüzüne süt görmek kendisine olan güveninin artacağına, hayırlı olayların yaşanacağına delalettir.

Kahve falında sıcak süt pişirmek attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine tabir olunur.

Kahve falında bir kabın içinde süt görmek güvenini sarsacağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına inanılır.

Kahve falında süt ve bal görmek bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına yorulur.

Kahve falında süt emdiğini görmek alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine işaret eder.

Kahve falında süt tatlısı görmek büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına tabir olunur.