Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mavi bebek çorabı görmek

Kahve falında mavi bebek çorabı görmek kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, işlerini yoluna koyacağına, Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine, başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına, rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mavi bebek çorabı gördüyseniz:

  • Bazı kişiler yavaş yavaş harekete geçmiş ya da bazı konuları terk etmeye başlamış olabilirler.

Kahve falında mavi renk bebek çorabı görmek verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, talihin yüze güleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi bebek çorabı görmek ticaretinin ilerleyeceğine, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, daha yüksek bir noktaya geleceğine rivayet eder.

Kahve falında mavi çorap almak hayallerine ulaşacağına, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Kahve falında mavi beyaz çorap görmek stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi renkli çorap görmek kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi çorap giydirmek yokluk ve fakirlik içinde olacağına, özellikle ailesine daha çok vakit ayırıp, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine yorulur.

Kahve falında mavi renk çorap görmek sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına tabir olunur.

Kahve falında mavi çorap giydiğini görmek bir sebeple bir an önce durumu düzeltmesi gerektiğine ve eğer düzeltmezse yakın bir zaman içinde bazı kötü olaylar yaşayacağına, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına rivayet etmektedir.