Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bahar görmek

Kahve falında bahar görmek hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, çok zor dönemlerden geçeceğine, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, aile hayatının her zamankinden daha güzel olacağına, rahatının da yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bahar gördüyseniz:

  • Tavsiyeler havada uçuşabilir.

Kahve falında bahar havası görmek aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına, farklı kişilerle tanışacağına delalettir.

Kahve falında yeni bahar görmek ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bahar çiçekleri görmek kişinin kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, işlerinin günden güne daha da bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bahar görmek bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına ve herkes tarafından takdir göreceğine delalettir.

Kahve falında baharda kar görmek sermayenin harcandığına değeceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında bahar mevsimi görmek kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bahar dalı görmek uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.