Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karanlıkta kadın görmek

Kahve falında karanlıkta kadın görmek uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, çok kötü günler göreceğine, bahtın açık olmasına, darlığa düşmeyeceğine, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine delalettir.

Kahve falında karanlıkta kadın gördüyseniz:

  • Size sunabileceği şeyler olan eskiden tanıdığınız kişilerle bağlantı kurabilir veya biraraya gelebilirsiniz.

Kahve falında karanlıkta kadın görmek yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine işarettir.

Kahve falında karanlıkta gökkuşağı görmek sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında karanlıkta gitmek toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, iflas edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında karanlıkta görmek bencil insanlar yüzünden fal sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında karanlıkta göz görmek yanlış adımlar atacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, işlerin açılacağına işarettir.

Kahve falında karanlık insan görmek sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine, fal sahibinin yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına alamet eder.

Kahve falında karanlık odada uyumak ancak daha sonra çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine delalet eder.

Kahve falında karanlık sokakta kaybolmak kötü bir duruma düşüleceğine, tabiri caizse can bulacağına, şansının döneceğine rivayet etmektedir.