Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uçurtma görmek

Kahve falında uçurtma görmek yaşama olan inancını tazeleyeceğine, fal sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, ön plana çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında uçurtma gördüyseniz:

  • Değişime açık olmalısınız.

Kahve falında uçan ev görmek en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine alamet eder.

Kahve falında uçan salıncağa binmek yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere, ömrünün uzun olacağına tabir olunur.

Kahve falında uçan balona bindiğini görmek şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ucak sürmek sermayesinin boşa gideceğine, maddi zarara uğrayacağına, isteklerinin ve arzularının da yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında uçan toprak görmek alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uçan bir insan görmek hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uçup denize inmek sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, anne baba kavgası ile uğraşılacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine tabir olunur.

Kahve falında uçuşan kuşlar görmek gerçek yaşamınızda da bir seyahat yapacağınıza, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına alamet etmektedir.