Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında teyzesi görmek

Kahve falında teyzesi görmek müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine, giderlerin artış göstereceğine, böylece daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, bir sebeple çok üzüleceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, dualarının gerçekleşeceğine, geçiminin de hergeçen gün çok daha zor hale geleceğine işaret eder.

Kahve falında teyzesi gördüyseniz:

  • Duygu dünyanızı başkalarının kararları veya yönlendirmeleri sonucu bir tarafa itmek zorunda değilsiniz.

Kahve falında yaşlı teyzeye para vermek kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, kazancını artıracağına delalet eder.

Kahve falında amca teyze görmek yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına işarettir.

Kahve falında teyzesine sarılmak eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında teyzenin boşandığını görmek dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına yorulur.

Kahve falında yaşlı teyzeye yardım ettiğini görmek yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına, sorunlarının günden güne artacağına inanılır.

Kahve falında teyzesinin oğlunu görmek çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, iyilik bulacağına, şifa edineceğine yorulur.

Kahve falında teyze kızı görmek kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına işaret eder.

Kahve falında teyze kızını öpmek zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine delalet etmektedir.