Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mor tül görmek

Kahve falında mor tül görmek aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, elde edilen kazanç ve ulaşılan ün yüzünden kötü kişiler tarafından zor duruma düşürüleceğine, geçim sıkıntısına düşüleceğine, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mor tül gördüyseniz:

  • Bir ilişki veya iş birliği istikrarlı bir geleceğe katkı sağlayabilir.

Kahve falında mor tül perde görmek ailesini kaybedeceğine, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine delalet eder.

Kahve falında mor tül görmek maddi gücünün azalacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeni tül görmek çok mutlu bir hayata sahip olacağına, kişinin güzel işler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil tül görmek alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine inanılır.

Kahve falında tül çorap görmek kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına alamet eder.

Kahve falında perde tül görmek evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına yorulur.

Kahve falında beyaz tül perde asmak kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz tül görmek herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına işaret eder.