Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erzak görmek

Kahve falında erzak görmek insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine ve bu sayede kendisine inanmayanları utandıracağına, beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de getireceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine, hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine ve aile hayatında çok daha iyi günler yaşayacağına yorulur.

Kahve falında erzak gördüyseniz:

  • İşlerin çabuklaşması için insiyatifi ele alıp, kendi yaklaşım derecenizi açıkça ortaya koymanız gerekiyor.

Kahve falında erzak torbası görmek üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında erzak çalmak kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bol erzak görmek variyetini çoğaltacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eve erzak almak huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında kuru erzak görmek yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına işaret eder.

Kahve falında erzak yardımı yapmak hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölüye erzak vermek hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, kişinin mutluluğunu artırarak, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında erzak görmek böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına tabir olunur.