Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında piranha görmek

Kahve falında piranha görmek ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, şansının açılacağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, haneye dertlerin gireceğine , şansın ve kısmetin açık olacağına, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında piranha gördüyseniz:

  • Duygularınızın aşırı tepkiler vermenize neden olmasına veya kaldırabileceğinizden fazlasını üstlenmesine izin vermeyin.

Kahve falında pir sultan abdal görmek bir an bile üzülmesine dayanamayacağı için onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında pir sultan abdalı görmek refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine yorulur.

Kahve falında piranha görmek aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında pir sultan görmek sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında piri reisi görmek çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine yorulur.

Kahve falında pir görmek kazançlı işlere girileceğine, fikirlerinin çatışacağına ve bu kimselerle muhabbetinin biteceğine delalet etmektedir.