Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaynını görmek

Kahve falında kaynını görmek gücünün, kudretinin yerine geleceğine, birçok dertle muhatap olacağına, daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, esenliğe kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında kaynını gördüyseniz:

  • Sınırlarınızı bilmeniz başarı oranını arttırabilir.

Kahve falında yerden su kaynattığını görmek huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çaydanlıkta kaynayan su görmek hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kemik kaynatmak bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine, geleceğin güzel olacağına ve kişinin yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine tabir olunur.

Kahve falında ayran kaynatmak pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına yorulur.

Kahve falında yağ kaynatmak aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kaynayan yemek görmek işlerin yavaşlayacağına, çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına işarettir.

Kahve falında kaynayan çorba görmek kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında ateşte kaynayan su görmek asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına inanılır.