Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında danadan korkmak

Kahve falında danadan korkmak eğitim konusunda bir adım atılacağına, çok sevineceğine, kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında danadan korkmak gördüyseniz:

  • Sizden çok fazla talebi olan kişilerden uzak durun.

Kahve falında danadan korkmak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, hayatının güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dana ve kuzu görmek hem yeni yerler göreceğine, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dana kesimi görmek işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, çok hayırlı günler görüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dana saldırması görmek rahatının ve huzurunun bozulacağına, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına işarettir.

Kahve falında dana beslemek düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dana satmak kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dana yüreği görmek büyük kazançlar elde edeceğine ve kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına, barış ve sevgi içinde olacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine inanılır.

Kahve falında inek ve danasını görmek hayatının da zorlaşacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine işaret etmektedir.