Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kara hortum görmek

Kahve falında kara hortum görmek eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, iş hayatının tamamen bozulacağına, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına yorulur.

Kahve falında kara hortum gördüyseniz:

  • Bazı olaylara şüpheyle yaklaşılmasında, gerçeklerin kontrol edilerek kabullenilmesinde veya güvenilmez kişilerin sözlerine göre hareket edilmemesinde fayda var.

Kahve falında kara hortum görmek iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, bol muhabbette olacağına yorulur.

Kahve falında hortum olayı görmek mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, işlerini yoluna sokmaya çalışırken daha kötü bir duruma düşeceğine delalettir.

Kahve falında hortumla banyo yapmak rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine alamet eder.

Kahve falında hortumla camları yıkamak elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, eğer şifaysa da şifasını bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sel ve hortum görmek yalan söyleyeceğine, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine tabir olunur.

Kahve falında hortumla evin içini yıkamak ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine ve sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına inanılır.

Kahve falında hortumdan akan suyu görmek sırtının yere gelmeyeceğine, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına işarettir.

Kahve falında hortumla birini yıkamak bir sebeple diğer insanlar ile arasının açılacağına, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine işaret eder.