Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kök diş görmek

Kahve falında kök diş görmek kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına ve kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, bu sayede işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, tüm arzularının yerine geleceğine, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan fal sahibinin pek çok kimseden hayır duası alacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, küslerin yakın bir zaman içinde barışacaklarına, fakirlerin güleceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına işaret eder.

Kahve falında kök diş gördüyseniz:

  • Başkalarının tavır veya davranışları nedeniyle enerjiniz düşebilir ya da sıkıntılı durumlar oluşabilir.

Kahve falında köklü diş görmek aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine, kurulu düzenin yıkılacağına alamet eder.

Kahve falında kök diş çektirmek hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kötü haberler alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kök diş görmek çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, ekonomik olarak darlığa düşeceğine, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında köksüz diş görmek üzüleceğine, ağlayacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Kahve falında diş kökü görmek bazı kişilerin yardımı olmaksızın, bu durumdan tek başına kalkamayacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kök diş çekmek moral ve sermaye kaybedeceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine delalet eder.

Kahve falında ağacın köklerini görmek yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, sağlık problemleri içinde olacağına yorulur.

Kahve falında çiçeği kökünden sökmek hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine yorulmaktadır.