Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vezir görmek

Kahve falında vezir görmek kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına ve rahata ereceğine, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına işarettir.

Kahve falında vezir gördüyseniz:

  • Güç paylaşımı gerektiren konularda veya ekip çalışmalarına ya da eşit katılıma bağlı anlaşmalarda sorunlar ya da karışıklıklar meydana gelebilir.

Kahve falında vezir olmak zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına inanılır.

Kahve falında vezir görmek partneri ile çok zararlı bir ortama gireceğine, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına rivayet eder.