Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölen birine gülmek

Kahve falında ölen birine gülmek uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, bu olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, çok hayırlı adımların atılacağına, sorunların teker teker çözüleceğine,kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına rivayet eder.

Kahve falında ölen birine gülmek gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz veya aşk hayatınızı ya da sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren adımlar atabileceğiniz zamanlardasınız.

Kahve falında başkasına gülmek maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına delalettir.

Kahve falında ölü birinin güldüğünü görmek kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, işinin yoluna gireceğine, mesleğine dört elle sarılacağına yorulur.

Kahve falında gülden taç görmek mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında namazda güldüğünü görmek telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında espri yapıp gülmek o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, hayatından razı geleceğine işarettir.

Kahve falında ağlayarak gülmek sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, sevinçli ve güzel günler göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında aşırı gülmek sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, kendi şansını kendi yaratacağına işaret eder.

Kahve falında başkalarının güldüğünü görmek büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine inanılır.