Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında buzdolabına girmek

Kahve falında buzdolabına girmek uykusuz geceler yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında buzdolabına girmek gördüyseniz:

  • Ailenizi, evinizi, yaratıcılık gerektiren işleri veya parasal başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Kahve falında buzdolabının içine girmek başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına alamet eder.

Kahve falında buzdolabına girmek kapanan kapıların açılacağına, rahatsızlıkların tedavi edileceğine tabir olunur.

Kahve falında buzdolabının kırıldığını görmek çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında buzdolabında sucuk görmek problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, şansının ve kısmetinin de ömür boyu açık olacağına delalettir.

Kahve falında temiz buzdolabı görmek yetenekleri ile ön plana çıkacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında buzdolabında domates görmek makbul olmayan işler yapacağına, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine işarettir.

Kahve falında buzdolabında kıyma görmek çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine tabir olunur.

Kahve falında buzdolabında donmuş et görmek ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına, geleceğin güzelliklerle dolacağına inanılır.