Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında namlu görmek

Kahve falında namlu görmek fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, işlerinin sarpa saracağına, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, geniş rızık elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında namlu gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin ya da durumların sakinleşmesini sağlamak zor olabilir.

Kahve falında tabanca namlusu görmek bulunduğu yeni durumdan çok memnun olacağına, üzüleceğine ve borçlanacağına tabir olunur.

Kahve falında uzun namlulu silahla vurulmak hatalarını fark edeceğine, yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına inanılır.

Kahve falında uzun namlulu silah görmek uğranılan zararların telafi edileceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında namlu görmek eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine inanılır.

Kahve falında silah namlusu görmek aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına alamet etmektedir.