Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kara et görmek

Kahve falında kara et görmek hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine, kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, art niyetli kişilere uyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kara et gördüyseniz:

  • Daha özgür, daha etkin olmak için aradığınız koşullar oluşabilir veya aradığınız bir şeyi ya da kimseleri bulabilirsiniz veya şansınızın dönmeye başladığı hissine kapılma olasılınız var.

Kahve falında çiğ kara et görmek etrafındaki insanlara karşı mahcup olacağına, huzurunun bozulacağına, rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine rivayet eder.

Kahve falında kara et yemek yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında kara et görmek huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına yorulur.

Kahve falında kara sakallı dede görmek sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına tabir olunur.

Kahve falında kara havuç görmek rızık elde edeceğine, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında vücudunda kara böcek görmek kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına tabir olunur.

Kahve falında kara kaplan görmek yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına delalet eder.

Kahve falında haşlanmış kara lahana görmek üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, şeytanın aklına uyacağına rivayet etmektedir.