Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kar eridiğini görmek

Kahve falında kar eridiğini görmek onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, malının artmasına, bereketlenmesine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, kişinin şansının artacağına, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında kar eridiğini gördüyseniz:

  • Yoksa işleriniz olumsuz yönde etkilenecek.

Kahve falında karların eridiğini görmek çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine yorulur.

Kahve falında kar eridiğini görmek karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kar yağdığını ve eridiğini görmek makamının sarsılmayacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında dişlerin eridiğini görmek heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında karin eridiğini görmek kişinin çalıştığı yerde hakkında çıkarılan laf, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına inanılır.

Kahve falında telefonun eridiğini görmek günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine alamet eder.

Kahve falında dağların eridiğini görmek dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine, gayrimenkul işine girip zengin olacağına delalet eder.

Kahve falında dişin eridiğini görmek kimseye minnet etmeyeceğine, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına işaret eder.