Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ercan görmek

Kahve falında ercan görmek sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, kişinin çok istediği bir dileğinden vazgeçerek, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, isyan edeceğine, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, sahip olmak istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine delalettir.

Kahve falında ercan gördüyseniz:

  • Akılcı yaklaşımları belli konularda ilerlemenizde veya bazı problemlerin çözümünde size yardımcı olabilir.

Kahve falında tayyip erdoğanı görmek uzun süre bu durumla baş etmek için uğraşmak zorunda kalacağına, iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında başbakan tayyip erdoğanı görmek kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine delalet eder.

Kahve falında muradına erdiğini görmek aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine alamet eder.

Kahve falında hidayete ermek sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine inanılır.

Kahve falında birinin hidayete erdiğini görmek etrafındaki insanlardan destek görmeyeceğine, bu yüzden çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, kısmetlerin günden güne artacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine işarettir.

Kahve falında başbakan erdoğanuı görmek maddi gücünün azalacağına, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, kazancının eksilmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında erbakan hocayı görmek sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına delalet eder.

Kahve falında murada ermek elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine alamet eder.