Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arabayı görmek

Kahve falında arabayı görmek söylediklerinin çıkacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, onun da uzun süre bu durumu halledebilmekle vakit harcayacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına, rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına yorulur.

Kahve falında arabayı gördüyseniz:

  • Hissi yönden aşırı etkilenmeniz kendinizi kandırma eğiliminde olabileceğinizi gösteriyor.

Kahve falında öküz arabası görmek kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına işaret eder.

Kahve falında arabayla birine çarptığını görmek işlerdeki verimin artacağına, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına yorulur.

Kahve falında kırmızı beyaz araba görmek sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında araba kontrolünü kaybetmek hayatının düzene gireceğine, ticaretinin hızlanacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz araba yıkamak kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında arabayla buzda kaymak gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arabada ağlamak uğranılan zararların telafi edileceğine, dostlardan zarar görüleceğine, çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına işaret eder.

Kahve falında araba zinciri görmek çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine ve arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına yorulmaktadır.