Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sekiz rakamı görmek

Kahve falında sekiz rakamı görmek ağız tadının ve moralin bozulacağına, işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, önemli bir dönüm noktasına ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, insanlardan uzaklaşılacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine, refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, maddi olanakların kötüleşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sekiz rakamı gördüyseniz:

  • Sevgi kazanmak için para harcamanız gerekmiyor.

Kahve falında sekiz rakamı görmek ettiği zararları telafi edeceğine, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sekiz rakamını görmek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sekiz sayısını görmek daima secde ve şükür edeceğine, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında seksen sekiz görmek kendini ve günahsızlığını ispat edemeyecek noktalara geleceğine, yıpranacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına işarettir.

Kahve falında sekiz parmak görmek çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine işarettir.

Kahve falında sekiz görmek maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine rivayet eder.

Kahve falında saatin sekiz olduğunu görmek dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda fal sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sekine duasını görmek kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına işarettir.