Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kayısı görmek

Kahve falında kayısı görmek sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, takdir edilen kişi olacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, aile üzerindeki kara bulutların dağılacağına, yenilgiye uğramış hissedeceğine, yolunun açık olacağına, başarılarının devamının geleceğine, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında kayısı gördüyseniz:

  • Hayattan daha fazla zevk almanızı ya da hayatı dolu dolu yaşamanızı sağlayabilecek çok sayıda fikre sahip olabilirsiniz.

Kahve falında kayısı ağacı dikmek ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında şeftali kayısı görmek kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, sorunlarından kurtulacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine inanılır.

Kahve falında kayısı ağacında kayısı görmek kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına ve bu düzende yeni insanlara da yer vermeyeceğine, garanti olacak makama oturacağına tabir olunur.

Kahve falında kayısı tarlası görmek diplomalarının artacağına, çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında kayısı dolu ağaç görmek borçların kısa sürede kapanacağına, rahat bir döneme girileceğine, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kayısı reçeli yapmak doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, fal sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kuru kayısı dağıtmak yeni bir işe girileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kayısı ikram etmek kazancının günden güne artacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine tabir olunur.