Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şeftali ağacından şeftali toplamak

Kahve falında şeftali ağacından şeftali toplamak refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, çok umut bağladığı bir işten yaşayacağı hayal kırıklığı neticesinde hala dik durmaya çalışacağına, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına rivayet eder.

Kahve falında şeftali ağacından şeftali toplamak gördüyseniz:

  • Sizi zayıf veya kötü göstermeye çalışan kişilerle mücadele etmeniz gerekiyor.

Kahve falında ağaçtan şeftali toplamak huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, hayallerde değişiklikler olacağına yorulur.

Kahve falında şeftali ağacından şeftali toplamak işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında şeftali ağacı görmek borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına delalettir.

Kahve falında ağaçta şeftali görmek işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında şeftali ağacı dikmek amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, ne yapacağına karar veremeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında ağaçtan şeftali koparmak bol kazanç getireceğine, çok iyi bir kazanca sahip olduğuna ve bu sayede maddi olarak çok fazla sıkıntı yaşamayacağına delalettir.

Kahve falında şeftali ağacından şeftali koparmak hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağaçtan şeftali yemek uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına,dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine, güçlükle elde edilecek başarı inanılır.