Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kalemi görmek

Kahve falında kalemi görmek sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, işinde uzmanlaşacağına, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, zor günlerin sona ereceğine, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, geçiminin zorlaşacağına, anne baba duaları alınacağına, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, toparlanmasının da uzun süreceğine alamet eder.

Kahve falında kalemi gördüyseniz:

  • İstikrarlı olmanız belli bir problemin zayıflamasını sağlayabilir, olayların peşini bırakmakta fayda var.

Kahve falında renkli kalem görmek yeni projeler için kaynak elde edeceğine, başarılı adımlar atacağına inanılır.

Kahve falında kırmızı kalem görmek eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına tabir olunur.

Kahve falında kalem açmak sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine rivayet eder.

Kahve falında kalem defter görmek kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına tabir olunur.

Kahve falında kalemler bulmak sorunlarının bu sebeple daha da artacağına, kendisi için bazı planların kurulduğuna, bu yüzden kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, makama ve rızka sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kurşun kalemle yazı yazmak zamanının boşa gideceğine, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mavi kalem görmek suçlamalardan aklanılacağına, mutluluğundan olacağına işarettir.

Kahve falında kalem seçmek gayrimenkul işine girileceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, keder yaşayacağına alamet etmektedir.