Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeni giysiler almak

Kahve falında yeni giysiler almak gelirinin de artmayacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, huzursuzluk yaşanacağına, çaresiz hallere düşeceğine, çocuk sahibi olmak istiyorsa da eşinin hamile haberini alacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, kısmetsizlik yaşanmayacağına, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine alamet eder.

Kahve falında yeni giysiler almak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda yanlış tutumlara girmekten kaçınmalısınız.

Kahve falında yeni giysi almak özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, bir takım sorunlarla karşılaşacağına alamet eder.

Kahve falında yeni giysi satın almak amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, aradaki buzların eritileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeni giysiler almak keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına delalet eder.

Kahve falında yeni giysiler satın almak ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına yorulur.

Kahve falında yeni giysi denemek sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına, maddi gücünün azalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeni giysi giymek gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına alamet eder.

Kahve falında yeni bir giysi almak yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, başarısının çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında giysiyi ters giymek meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına işaret etmektedir.