Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kasaba görmek

Kahve falında kasaba görmek fal sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, kişinin güzel günlerinin geride kalacağına, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, yaptığı işlerin de içine sineceğine, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kasaba gördüyseniz:

  • Yeniden ele alınması veya düzeltilerek daha verimli ya da işe yarar hale getirilmesi gereken konulara ağırlık verilebilir.

Kahve falında kasabaya gitmek sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine inanılır.

Kahve falında sahil kasabası görmek hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, şifa göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kasaba görmek ailesini de mutlu edeceğine, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, zor zamanların geride kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kasaba gitmek yaşadığı zorluğun biteceğine, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, hayat içerisinde her zaman iyi insanlar ile karşılaşacağına işaret eder.