Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çiğ süt görmek

Kahve falında çiğ süt görmek birlik ve dayanışma halinde olacağına, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine, insanlar tarafından sevileceğine ve çok güzel günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çiğ süt gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızı değiştirmek istiyorsunuz.

Kahve falında çiğ süt görmek yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına delalet eder.

Kahve falında çiğ inek sütü içmek günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, fal sahibinin mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında çiğ süt içmek maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, büyük bir projeye girileceğine alamet eder.

Kahve falında çiğ börek pişirmek geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, günahlarının affedileceğine, hak yemeden, dürüst bir şekilde yaşayacağına delalettir.

Kahve falında çiğ kadayıf görmek bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, sık sık alışverişe gidebileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah çiğ et görmek kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, sevilen bir kişi ile kurulan ortaklığın bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başkasına çiğ et vermek sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çiğ kırık yumurta görmek cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına, çok başarılı adımlar atacağına yorulmaktadır.