Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siper kazmak

Kahve falında siper kazmak dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, anne baba duaları alınacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına, atılan adımların boşa gideceğine, kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına işarettir.

Kahve falında siper kazmak gördüyseniz:

  • Bazı ilişki veya iş birliklerinizde sıkıntılı durumlar söz konusu olabilir.

Kahve falında siper kazmak ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, kişinin parasını çarçur etmesi yüzünden de günden güne borçlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında siper almak yaşadığı yokluğun biteceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına alamet eder.

Kahve falında siper olmak kısa süreli hastalık yaşamasına, rızkın günden güne genişleyeceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında siper görmek kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine işaret eder.

Kahve falında eliyle mezar kazmak insanlar tarafından tanınan biri olacağına, görgülü ve kültürlü olacağına işarettir.

Kahve falında kabir kazmak kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, aydınlığa çıkılacağına delalet eder.

Kahve falında yakının mezarını kazmak alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına, bu nedenle kendisini hep yorgun ve bıkkın hissedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında keserle toprak kazmak hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına, hayatını yoluna sokacağına alamet etmektedir.