Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında emrah görmek

Kahve falında emrah görmek gelişim içine girileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, yeni girişimlerde bulunacağına, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, ruhen de sakin, huzurlu hissedileceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına delalet eder.

Kahve falında emrah gördüyseniz:

  • Diğerlerinin sizden etkilenmesini veya sizi takip etmesini istiyorsanız daha gerçekçi olmalı veya gerçeklere ulaşmaya çalışmalısınız.

Kahve falında yunus emre görmek deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine işaret eder.

Kahve falında boynunun emildiğini görmek yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına işaret eder.

Kahve falında emre ismi görmek kısmetin ve şansın açılacağına, fal sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına inanılır.

Kahve falında bebeği emzirmeyi unutmak yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, sorunlarının tamamen biteceğine yorulur.

Kahve falında bebek emziren anne görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bebek emziren birini görmek insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına işaret eder.

Kahve falında kedi yavrusunu emzirirken görmek doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının çocuğunu emzirirken görmek çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına tabir olunur.