Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kar nca görmek

Kahve falında kar nca görmek bundan sonra başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, çok günah işleyeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, canının sıkılacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, kalp kırıklığına neden olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kar nca gördüyseniz:

  • Arkadaşlık ilişkilerinizi kuvvetlendirmenizi sağlayabilecek keyifli aktivitelere katılabilirsiniz.

Kahve falında karnında cenin görmek kazancın kısa bir zaman içinde elden çıkacağına, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında karnına bıçak saplanmak önünün açılacağına, gözünün yaşını sileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında karlı dağa tırmanmak gülüp eğleneceğine, maddi ve manevi olarak elinden gelen herşeyi yerine getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle kar oynamak her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Kahve falında yağmur kar yağdığını görmek yeni maddi kapıların size açılacağın, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dağa kar yağmış görmek ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine delalet eder.

Kahve falında tertemiz kar görmek yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine ve aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına, evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında denize kar yağdığını görmek ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine rivayet etmektedir.