Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz arabalar görmek

Kahve falında beyaz arabalar görmek kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, rahat edeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, dertlerine derman bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz arabalar gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizle ilişkilerinizde ise problemler yaşanabilir.

Kahve falında beyaz araba parketmek planlarının gerçekleşeceğine, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz el arabası görmek rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına, rütbesinin yükseleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz bir araba sürmek düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine işarettir.

Kahve falında beyaz klasik araba görmek kaybetmeyi göze alamayacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz renkli araba sürmek sağlıklı iken hastalıklar geleceğine, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında beyaz arabayla yokuş çıkmak elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz araba çarpması görmek hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına rivayet eder.

Kahve falında üstü açık beyaz araba görmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, Allah’ın sevgisini kazanacağına alamet etmektedir.