Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki kaş görmek

Kahve falında iki kaş görmek kafasındaki her soruya cevap bulacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, yeni bir araca sahip olunacağına, yalan söyleyen bir kişinin aile ilişkilerine büyük zarar verecek bir yalanının ortaya çıkacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine delalettir.

Kahve falında iki kaş gördüyseniz:

  • Tecrübeli veya konusunda uzman kişilerden öğrenekleriniz var.

Kahve falında el kaşınması görmek rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kendi kaşını görmek yeni bir makama sahip olunacağına, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaşları birleşmiş görmek onlar sayesinde kalkınacağına, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına rivayet eder.

Kahve falında kaşlarını görmek keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sırtını kaşıtmak daha güzelleşeceğine, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine tabir olunur.

Kahve falında kaşlarının azaldığını görmek yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaş almak zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında kaşları aldırmak sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine yorulur.