Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kadın çantası taşımak

Kahve falında kadın çantası taşımak çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, onunla dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kadın çantası taşımak gördüyseniz:

  • Arabalar ya da teknolojik cihazlarla ilgili finansal bütçe ayırmak gerekebilir.

Kahve falında kadın çantası taşımak İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, yaşının verdiği olgunluğa erişmediği sürece çevresinden eleştiri almaya devam edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında okul çantası taşımak sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına tabir olunur.

Kahve falında sırtta çanta taşımak maddi ve manevi olarak yıkılacağına, bazı kayıplar olabileceğine işarettir.

Kahve falında para çantası taşımak dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına delalettir.

Kahve falında siyah çanta taşımak sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında elinde çanta taşımak hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına delalet eder.

Kahve falında ağır çanta taşımak yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çanta taşımak spor yapmaya başlanılacağına, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, falı kapatan kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, çok büyük destek vereceğine tabir olunur.