Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında haciz görmek

Kahve falında haciz görmek kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, yeni iş kapılarının açılacağına, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine rivayet eder.

Kahve falında haciz gördüyseniz:

  • Paranızı güvenli yerlerde tutmanız, baştan çıkartılmanızı önleyebilir.

Kahve falında haciz memuru görmek arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına yorulur.

Kahve falında haciz gelmek hayatının adeta cennete döneceğine, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına tabir olunur.

Kahve falında başkasının evine haciz geldiğini görmek kazancının ve canın güvence altında olacağına, ters giden işlerin yoluna sokulacağına yorulur.

Kahve falında haciz kağıdı geldiğini görmek tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eve haciz gelmek kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eve haciz geldiğini görmek ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, bereket ve zenginlik sahibi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında haciz gelmesini görmek hayırlı bir eşe, sağlık sorunlarının sona ereceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına işarettir.

Kahve falında haciz görmek trenin tünelden çıkması ise çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine işaret eder.