Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında güvercin toplamak

Kahve falında güvercin toplamak sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına tabir olunur.

Kahve falında güvercin toplamak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız veya sevgi tabanlı ilişkileriniz ön plana çıkabilir, hayatınızda önemli yeri olan kişilerle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kahve falında güvercin toplamak ticaretten yana da kısmetlerinin bollaşacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında güvercin yumurtası toplamak emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çok büyük güvercin görmek çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, kendisini Allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına sonradan da pişman olup, üzüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çiftleşen güvercin görmek ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girip mutlu olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında iki tane güvercin görmek aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, zenginlik sahibi olunacağına işaret eder.

Kahve falında yumurtlayan güvercin görmek sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işlerin bozulacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına yorulur.

Kahve falında cami avlusunda güvercin görmek ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, aksiliklerin yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında yatakta güvercin görmek yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine tabir olunur.