Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iphone görmek

Kahve falında iphone görmek eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza, insanların hayır dualarının alınacağına, iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, çektiği zorlukların biteceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında iphone gördüyseniz:

  • Güvendiğiniz kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir veya belli işleri tamamlamayabilirler.

Kahve falında ip satın almak keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, beklediği kazancın aksine elindeki parayı da bu iş için harcayarak, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ipi düğümlemek iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, bolluğun sürekli olacağına ve geçim derdinin biteceğine delalet eder.

Kahve falında yün ip yumağı görmek bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine rivayet eder.

Kahve falında ipte yürümek karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında iple bağlı olmak elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına yorulur.

Kahve falında ipler görmek maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine, ailesinde gerginlikler yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında atın ipinden tutmak sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, rızkının genişleyeceğine, başarılarının artacağına rivayet eder.

Kahve falında ipe çarşaf asmak çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine rivayet eder.