Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fırtınadan kaçmak

Kahve falında fırtınadan kaçmak yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, darlık ve yokluk çekmeyeceğine, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, bahtının güzelleşeceğine, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına alamet eder.

Kahve falında fırtınadan kaçmak gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizden kişiler bazı planlarınıza ya da işlerinize karışabilirler.

Kahve falında fırtınadan kaçmak uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, sağlıklı ve zinde olacağına inanılır.

Kahve falında kar fırtınasına yakalanmak sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına işarettir.

Kahve falında fırtınaya kapıldığını görmek huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, iş dünyasındaki yerin zaman içinde kaybedileceğine işarettir.

Kahve falında toprak fırtınası görmek işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında fırtınanın içinde kalmak zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine delalettir.

Kahve falında fırtınalı hava görmek şansın ve kısmetin kapanacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında evin içinde fırtına görmek falı kapatan kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine, yarar sağlamayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine inanılır.

Kahve falında fırtınada gemide olmak sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine inanılır.